Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

Vážení spravodajci!

V minulom období Ste neraz používali penťácky oligarchický denník SME (šíriaci nenávisť a obhajujúci iba jeden jediný správny pohľad na svet – ten ich – liberálnou optikou) ako zdroj informácie alebo postojov či tém. Zaujímalo by ma, prečo mlčíte a vyhýbate sa teraz zbabelo téme, ktorá v pondelok pobúrila množstvo obyvateľov Slovenska i verejných činiteľov a politikov? Dnes večer Ste divákov vo večerných Správach RTVS  informovali  o začiatku politického hudobného festivalu, na ktorom bude (okrem iných) aj tento rok na besedách aktívne vystupovať Vaša bývalá kolegyňa, politická aktivistka Zuzana Kovačič Hanzelová, ktorá aktuálne na titulke redakčnej žumpy denníka SME obhajuje pedofilov... Ako pravidelný divák verejnoprávnej televízie  očakávam  od Vás, že nájdete odvahu a prinesiete odpovede a reakcie účastníkov Pohody (najmä rodičov malých detí) k obhajobe zločincov  v denníku, ktorý sa na Pohode rozdáva... A nevidel som vo Vašom vysielaní zatiaľ ani reakciu prezidentky Čaputovej, predsedu NR SR, ministerského predsedu, ba ani len ministeriek školstva ani kultúry k tomuto bezprecedentnému „počinu“ oficiálne registrovaného printového média v SR. O aktuálnej ankete občanov slovenských miest a dedín k tomuto postoju SME ani nehovoriac...

 

Nádejam sa, že budete rovnako aktívni ako v prípade nedávnej reakcie súkromnej spoločnosti ESET  na mediálne výstupy jedného poslanca slovenského parlamentu, ktorý Ste zaradili do večerných správ.

 

Nie je to síce čisto spravodajské, viac sa to hodí do publicistiky  alebo do aktuálnej diskusnej relácie (ktoré ale cez prázdniny nevysielate), takže v čase keď Vám počas uhorkovej sezóny chýbajú témy – tu sa priam núka mimoriadne vážna, nebezpečná i toxická. Oveľa viac ako potopená ruská ponorka, o ktorej ste dnes tiež priniesli obrazovú informáciu.   

 

Mgr. Štefan Nižňanský

platiaci koncesionár