Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

Sufražetka na ministerstve?! – Ján Horár

Na Ministerstve sociálnych vecí, práce a rodiny pôsobí na Slovensku istá pani Oľga Pietruchová, ktorá je známa podporou juvenilnej justície, to znamená odoberaniu detí od biologických rodičov, je rovnako zástankyňou potratov a je známa rovnako aj podporou LGBTI extrémistov.

 

Objavili sme ju aj na Sorosovom Open society Found. Riaditeľka pre rodovú rovnosť a rovnosť pohlaví na ministerstve sa prejavila naozaj neočakávane. Táto novodobá sufražetka totiž tvrdí, že za víťazstvom D. Trumpa v prezidentských voľbách v USA možno vidieť rasizmus a sexizmus nevzdelaných bielych mužov, podľa Olinky Premúdrej ide o fenomén tzv. White Trash /Biely odpad/. Podľa tejto akože riaditeľky odboru Trumpa volilo 72 percent nevzdelaných bielych mužov a 62 percent možno ich žien. Nuž takýto nezmysel si nedovolil uverejniť či povedať ani ten posledný bulvárny americký plátok a to že to zaznelo zo slovenského ministerstva a od riaditeľky odboru je skutočne niečo neskutočné.

 

Samozrejme, že sa týmto výrokom chcela zapáčiť svojmu chlebodarcovi Sorosovi, ale minister tohto rezortu by sa mal po takýchto výrokoch vážne zamyslieť, čo mu to tam na ministerstve šarapatí. Nechcite počuť, keď som toto povedal svojmu americkému priateľovi, čo povedal. On vlastne nič nepovedal, iba skôr naznačil, podobalo sa to na amerického herca Johna Wayna, keď tasí spoza opaska Colty. Ešteže niektorí americkí novinári vôbec nečítajú slovenskú tlač, lebo keby to reprodukovali doma, tak určite nás neminie poriadna petarda od amerických voličov, teda od toho „bieleho odpadu“ ktorý si osvojila riaditeľka odboru na ministerstve.

 

Keby to povedala nejaká herecká celebrita, tak sa nad tým nehodno zamýšľať, ale toto je celkom iná káva, lebo to nepovedal hocikto. Táto paní ďalej tvrdí, že si tento pojem „bielej lúzy“ nevymyslela a poukazuje na článok v Bakalovom českom časopise Respekt. Samozrejme, keby ja som sa odvolal na nejaký článok o americkom pristátí na Mesiaci na povedzme americký zdroj, tak ma obvinia z konšpirácie. Tak či onak pani Oľga Pietruchová to poriadne prehnala, či sa odvoláva na také alebo makové zdroje, vôbec to nesvedčí o tom, že je riaditeľkou odboru na tom správnom mieste. A nad tým sa naozaj treba zamyslieť.