Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

Pre voľby nám uletelo mnoho zaujímavostí – Ján Horár

Svet je plný zaujímavostí a veľmi dôležitým, pričom slovenské parlamentné voľby sú síce zaujímavé, ale len pre  úzky kruh.

 

Slovensku napríklad uletelo  v dôsledku volieb aj to, že na návštevu Moskvy priletel H. Kissinger, a to nie bežnou leteckou linkou. Jeho stretnutie s Putinom bolo zaujímavé ale z kuloárov sa bolo možné dozvedieť aj to, že Kissinger  varoval  Putina pred bratstvom sekty „kultu smrti“, ktoré chce vtiahnuť Rusko do vojny. Kissinger asi vie, čo hovorí, lebo pochádza z  nemeckého mestečka Fürst , odkiaľ emigroval a neskoršie ako agent CIA  sa podieľal na chytaní a vypočúvaní známeho Ahnenerbe, čo bola fašistická organizácia, ktorá praktikovala a vyznávala „kult smrti“, čo je vyvolávanie duchov zomrelých predkov. „Kult smrti“ ako  tajná sekta v USA existuje, napríklad B. Clinton na jednom stretnutí v roku 2012 povedal verejne, že jeho žena Hillary sa spojila s dušou Eleonóry Roosweltovej, teda Clintonovci sú praktikujúci členovia tejto tajnej sekty. Zaujímavé však je, že po stretnutí Putin - Kissinger, ruská strana zakázala vstup do  Ruska piatim známym osobnostiam USA o ktorých Rusi vedia, že praktikujú „kult smrti“. Bude naozaj zaujímavé sledovať ako USA „odpracú“ Trumpa  aby voľby vyhrala H. Clintonová.

 

Ďalšia zaujímavá informácia tvrdí, že v poslednom februárovom týždni utajene navštívila  Moskvu anglická kráľovná Alžbeta, pričom túto informáciu anglické noviny nedementujú a ani nekomentujú. Samozrejme ruská FSB /bývalá KGB/ o tejto návšteve vedela. V Rusku sú pred dverami voľby do Dumy /parlamentu/ a anglická kráľovská rodina Windsorov bola spriaznená s ruskými cárskymi rodinami a tak sa hľadajú možnosti, ako dostať do Dumy človeka z monarchistického rodostromu. Treba vedieť pri tom aj to, že posledná cárska rodina, ktorú  vraj zastrelili boľševici nebola  skutočná cárska rodina, ale dvojníci, ktorých vtedy všetci monarchovia mali a osud skutočnej cárskej rodiny je zahalený tajomstvom.

 

V USA sa napríklad veľa píše o tom, že  hrozba výbuchu super sopky v Yellstonskom parku je vážnou hrozbou pre USA a v okruhu niekoľkých stoviek kilometrov odtiaľ prchajú obyvatelia a sťahujú sa na sever USA a mnohí z nich aj vďaka financiám skupujú nehnuteľnosti v Európe, kde sa usadzujú.  V pohotovosti sú aj ozbrojené zložky, útvary špeciálnych záchranných jednotiek. Výbuch tejto sopky podľa odborníkov by zničil veľkú časť USA, a napríklad Niagarské vodopády by sa vlievali do Mexického zálivu, čo je naozaj neskutočné a nikto by takúto katastrofu Američanom neprial, ale príroda vie byť nevyspytateľná.