Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

Máme na to, aby sme sa nenechali špiniť a urážať – Pavol Paška

Nitra 6. decembra (TASR) - Máme na to, aby sme sa nemuseli nechať špiniť a urážať. Vo svojom stručnom prejave na slávnostnom sneme Smeru-SD to uviedol podpredseda strany Pavol Paška, ktorý nedávno pre kauzu piešťanského CT a následných protestoch ľudí v uliciach odstúpil z funkcie predsedu NR SR a vzdal sa aj poslaneckého mandátu.

 

"Nenechajte sa špiniť ani urážať. V Bratislave som sa v piatok (5.12.) stretol na nákupe s ľuďmi a jeden chlap mi povedal: Pán Paška, mňa to uráža, uráža to všetkých voličov Smeru-SD, že sa necháte špiniť, že necháte na seba kydať. Nerobte to a stále obhajujte svoje záujmy," reprodukoval údajné slová občana.

Paška o sebe tiež povedal, že nie je človek konfliktu, v parlamente ho však znervózňovali niektoré prejavy opozície voči tomu, že ju Smer-SD nepustí k ničomu. "Väčšinová aplikácia sa stala zločinom," povedal Paška.

Slávnostný snem Smeru-SD venovaný 15. výročiu založenia strany ukončil jej predseda Robert Fico slovami: "Priatelia, hlavu hore, marec 2016 bude náš". V marci 2016 budú parlamentné voľby. Po týchto slovách odznela hymna EÚ.