Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava
Vladimír Dobrovič
0915 798 909
mail: skrozhlad@gmail.com
Falošná herecká hra Matoviča, Remišovej a Čaputovej – Štefan Nižňanský
V éteri zúri infovojna – aktuálne k téme ruskej vakcíny Sputnik V. Rozpútala ju podpredsedníčka vlády Veronika Remišová (Za ľudí), ktorá konečne uplatnila svoje bábkoherecké vzdelanie aj umenie. Opozičná politická strana Smer–SD zvolala tlačovú besedu, na ktorej odhalila falošnú hru Remišovej s Matovičom, ktorou si protiruským postojom chceli vyslúžiť potľapkanie amerických tútorov a Západu. Remišová tvrdila, že uplatnila „právo veta“, ktorým zmarila dovoz ruskej vakcíny do Slovenskej republiky. Slzy Igora Matoviča, že on chcel zachraňovať životy, len mu to zase raz jeho koaličný partner nedovolil, sú krokodílie slzy. Tvrdil, že on už mal dohodnutý na budúci týždeň dovoz 160 tisíc týchto vakcín... Pritom na rokovaní vládneho kabinetu neexistuje žiadne právo veta!
Robert Fico vyzval Matoviča otvorene, aby ukázal kontrakt či dohodu o tom, čo tvrdil, keďže relevantné informácie hovoria o tom, že momentálne nie sú ruské vakcíny dostupné, keďže ich Rusko vyrába s distribuuje do celého sveta. Okrem Slovenska. Maďarský premiér Viktor Orbán Sputnik V objednal, nakúpil ho, zabezpečil väčší objem očkovacej látky vo svojej krajine a umožnil svojim občanom dokonca vybrať si aj to, akou vakcínou sa dajú zaočkovať. Podľa čerstvých informácií mu tento postup odobril už aj Brusel.
Životy Slovákov, žiaľ, nikoho z dnešných kompetentných nezaujímajú. Vrátane pani prezidentky Zuzany Čaputovej, ktorej sa tvári, že ide zachraňovať životy. Ak by to tak bolo, neležal by na jej stole v Grasalkovičovom paláci už rok (!) materiál s informáciami o výrobe kvalitného, účinného a bezpečného lieku proti Covidu-19 s názvom Derinat, ktorý sa vyrába dokonca na Slovensku – v Kežmarku. Naši občania ho však nedostanú, rovnako ako ruskú vakcínu s účinnosťou 91,7%, lebo Rusko. Geopolitika a studená vojna tretieho tisícročia rozhoduje o našich osudoch. Čaputová nie je Johanka z Arcu, ktorá by mohla ísť spravodlivo a s čistým štítom do boja za naše životy. Lebo hrá tú istú melodrámu ako Matovič, Sulík, Remišová. Autor, scenárista i režisér sedia v tom istom dome.