Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

„Všadebol“ PUTIN – Daniel Bachát

Keď čítate len slovenskú tlač,  ocitáte sa v stave úbohej nevedomosti, keď dokážete čítať svetové média, skutočne zistíte, ako sme na tom  v mediálnej úbohosti.  Všetci tie západné média, od vplyvným amerických počínajúc a nemeckými končiac sú plné paranoje akejsi ruskej hrozby. Samozrejme Eiffelovou vežou tejto paranoje je ruský prezident Putin. Ten je totiž všade. V Sýrii, kde údajne masakruje civilné obyvateľstvo, ale na druhej strane sa ukáže, že sýrsku armádu tu nadšene vítajú, lebo ich oslobodzuje od zverstva džihádistov. Putin je aj na Donbase, kde ohrozuje akože celistvosť Ukrajiny, ktorá vlastne ako štát nikdy ani neexistovala.  Putin ohrozuje aj pobaltské republiky, kde práve v týchto dňoch smerujú tisícky amerických vojakov aj s modernou výzbrojou a ruské hranice sú dnes tak obsadené cudzími vojakmi, ako tomu nebolo ani pred vpádom Hitlera. Putin ohrozuje aj Veľkú Britániu,  a hádam ani niet takej krajiny, ktorú tento všadebol neohrozuje.

 

Samozrejme v priebehu budúceho roka treba očakávať aj to, že nejaký expert zo SaS či Oľano začne tvrdiť, že sa Voloďa preoblečený za medveďa stretol s Kotlebom na Tajove, kde spolu popíjali vodku. Dokonca aj Spojené štáty americké, kde či už on sám ako hacker alebo jeho „zelení mužíci“ zmanipulovali voľby amerického prezidenta tak, aby vyhral Donald Trump. A Hillary najnovšie povedala, že hackerský útok bol osobnou pomstou  Putina jej „maličkosti“. Je to už naozaj paranoja, ktorá hádam nemá vo svete obdobu.

 

V USA pri voľbách boli sčítacie stroje, ktoré nie sú  napojené na internet. Napríklad len v štáte Pensylvánia bolo takýchto sčítacích strojov 25 tisíc, pričom od rôznych firiem a nie od jednej. Čiže je možné si predstaviť koľko ich bolo v celých USA. Takýto sčítací stroj možno „zlomiť“ ale len fyzicky, teda fyzickou prítomnosťou človeka. To teda znamená, že Putinovi „zelení mužíci“   lámali stovky tisíc sčítacích strojov v prospech Trumpa! To predsa nie je  možné! Ale podľa paranoje to možné je, povedala to CIA, aj FBI a dokonca aj kenský moslim s americkým pasom Barack Husajn Obama, nositeľ Nobelovej Ceny mieru.

 

Bolo to v tomto roku, keď tento Obama povedal, že Rusko nie je žiadna veľmoc, ale len regionálny hráč, ktorý nevie nič vyrobiť, okrem ropy a plynu. Tak ako mohlo toto Rusko „hacknúť“ americké prezidentské voľby? A teraz sa vyhráža, že na toto dá pádnu odpoveď. Americké vojska obsadzujú ruské hranice. Nositeľ Nobelovej ceny mieru /vtedy nikto nedokázal pochopiť, začo ju krátko po svojom zvolení za prezidenta dostal/ a chce sa rozlúčiť so svojim vládnutím hodením tejto ceny niekde do Atlantického oceánu. A po mne potopa!

 

Ale to je len jedna z variácií, ktoré sú pripravené, kým bude nový amerických prezident /20. januára 2017 inaugurovaný/, je ich viac, ktoré sa pomstychtivá Hillary chystá urobiť, aby za každú cenu zmarila vymenovanie D. Trumpa za prezidenta, lebo 19. decembra, keď budú rozhodovať volitelia, tak tam nedosiahne, aby sa takmer 60 voliteľov rozhodlo pre ňu a nie pre Trumpa. Samozrejme, že všetky jej plány sa skončili neúspechom. Trump prezidentom bude.