Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

Ťahanie zajacov z klobúka – Daniel Bachát

Bolo zaujímavé posledné roky pozorovať ako sa vyvíjal vzťah medzi prezidentom  a ministrom zahraničných vecí Slovenskej republiky. Ale aj vzťah medzi takzvanými liberálnymi novinami či periodikami a ministrom. Bol jednoducho nedotknuteľný, pretože  táto nová a tvoriaca sa „ bratislavská kaviareň“ sa nádejala, že je to práve Miroslav Lajčák, ktorý by mohol byť voči Robertovi Ficovi akýsi oponent. Určite sa mnohí pamätáme ako  vychvaľoval ministra sám prezident. Potom sa  náš minister objavil ako kandidát na generálneho tajomníka OSN, kde samozrejme neprešiel ale nie preto, že  mu to spôsobil R. Fico, ako sa to snažili nainfikovať spoločnosti prezident i liberálna bratislavská kaviareň. Objavili sa totiž aj informácie  od Juliana Asanga, teda VikkyLeaks, kde sa hovorilo ako nášho ministra odporučil do Kosova sám  manipulátor Soros. Samozrejme objavili sa aj iné informácie, lebo za nášho kandidáta zahlasovalo napríklad Rusko, kde študoval diplomaciu, čo už liberálnym konšpirátorom nedalo spávať, lebo nebodaj to bude skrytý agent Lavrova, ruského ministra zahraničných vecí. Suma sumárum, celú túto liberálnu suitu  žijúcu z amerických fondov  Miroslav Lajčák sklamal a pritom vkladala do neho nesmierne veľké nádeje.

 

A tak prišla pomsta. V podobe nejakej Zuzanky, ktorej ešte tečie mliečko po brade a ktorá odišla z ministerstva ešte vo februári tohto roka, teda vlastne na začiatku  príprav na slovenské predsedníctvo a na akomsi zastrčenom mieste zistila, že sa tam robili nejaké predražené veci. Teraz je síce november a od jej odchodu uplynula naozaj dlhá doba. Na druhej strane na tej pozícii na ktorej pracovala Ale pomstychtiví   liberáli bratislavskej kaviarne vytiahli Zuzanku na svetlo Božie, lebo liberálna demokracie je svetlo Božie, ako tvrdí sám Hríb Nejedlý, presne ako cirkusanti zajaca z klobúka. Keďže   sa R. Kaliňák stal pre nich príliš tvrdým orieškom a s jeho odvolaním už zrejme  rezignovali, vyhladli si ďalšiu obeť a rovno ministra zahraničných vecí, čo  bude pre nich ešte tvrdší oriešok. Samozrejme treba rátať aj s tým, že okrem toho dievčatka vytiahnu z klobúka ďalšie zajace a možno im ich prihrá samotný Soros, alebo iné  organizácie tretieho sektoru. Samozrejme ide o to, za každú cenu zdiskreditovať vládu R. Fica.

 

Určite ste si všimli, že redakcia Týždeň a Denník Nula sa spojili, aby mali údernejšiu silu, to na jednej strane, na druhej strane je pravdou, že zahraničné dotácie sa po voľbe D. Trumpa týmto smerom stenčia  alebo vôbec prestanú. A tak sa liberáli, neoliberáli a iné spolky, ktoré si hovoria, že sú elitou národa spájajú. Tvrdiť sami o sebe, že sú elitou je zvrátenosť sama o sebe, lebo ide o ľudí, ktorí by sa chceli dostať silou mocou k moci a už tretie volebné obdobie sa im to nedarí. Tak možno očakávať na budúci rok frontálny útok na politickom kolbišti slovenskom, samozrejme zdroje na tento útok  sú už pripravené, lebo Soros sa tak ľahko nevzdáva, aj keď mu tečie do topánok. Táto finančná elita sa nebude štítiť ničoho a cirkus s ťahaním zajacov z klobúka bude pokračovať. Zajačik Zuzanka je len prvou lastovičkou.