O Stalinovi sa klamalo, o Berijovi zase mlčalo – V. V. Piakin

To, čo je o ňom známe, to je väčšinou ohováranie, lebo historické fakty o ňom hovoria niečo úplne iné. Veď práve on zastavil Ježovské represie a začal ľudí v väzení prepúšťať. Pričom Ježov zatváral prioritne špecialistov, pracantov...

Uvedomme si však, že Berija musel ako prvé očistiť si vlastný aparát, S tým „ježovským“ by to nedosiahol. Ako to Berija dosahoval?

Za cárskeho Ruska, Stalina platil princíp, že všetky okraje Ruska žijú za svoje. To len od Chruščova si kraje zvykali na dotácie. Zároveň sa začalo hovoriť, že Rusko svoje okraje okráda a utláča... (Nedávno bolo na faktoch ukázané, že všetci žili na úkor Ruska, Ukrajiny a Bieloruska. Osobitne Gruzínsko spotrebúvalo trikrát viac, ako vyprodukovalo – http://www.kramola.info/vesti/vlast/kto-kogo-kormil-v-sssr?utm_source=24smi.info&utm_medium=referral&utm_campaign=kramola.info&utm_content=183306)

Piakin tvrdí, že istá forma dotácie republík existuje doposiaľ!!!

 

To, že globálny prediktor prenáša svoje centrum do Číny neznamená, že sa tam chystá i bývať. Piakin vysvetlil prečo nie i na čo budú slúžiť plávajúce mestá...

V tejto súvislosti Piakin vysvetľuje aj to, prečo nikto nedovolil „úmrtie“ sovietskeho (dnes ruského) kozmického programu, v ktorom mu celý svet dýcha na chrbát. Vo výskume kozmu celý svet Rusko stále len dobieha!

No a toto má súvis aj s tým, ako veľmi sa Západ nepotešil, že Rusko vynašlo vakcínu proti ebole. USA, V. Británia, Francúzsko... v momente pochopili, že peniaze na výskum tohto vírusu, ktorým sa dali znižovať počty ľudstva,  boli vyhodené do vzduchu. Piakin hovorí, že boli naraz spláchnuté do záchodu.  Toto všetko dokázala nová ruská vakcína, ktorú nedávno predstavil Putin.

 

Bude „majdan“ v Bielorusku?

Lukašenka potrebujú ako obeť tí, ktorí plánujú v Bielorusku prevrat. No a samotná situácia kvôli hospodárskej situácii pre vznik „majdanu“ naozaj rýchlo narastá. Čiže nespokojnosť národa sa bude ventilovať pripraveným smerom.

Niečo podobné sa teraz deje v Moldavsku... Ale tam sa už vložil aj globálny prediktor.

 

Video: https://www.youtube.com/watch?v=A3a89vB9qPw&feature=em-share_video_user