Kontakty
Slovenský rozhľad
Nobelovo námestie 8
851 01 Bratislava

Vladimír Dobrovič
0915 798 909

mail: skrozhlad@gmail.com
Naši partneri:

Nedotknuteľní presstitúti – Štefan Nižňanský

Pokyny agentov v redakciách ochotne plnia všetky figúrky v opozičnom panoptiku slovenskej politiky

 

Danielovi Lipšicovi stačí povedať, že mu ktosi „hekol“ facebookový účet a všetko je v poriadku. Žiadna jeho erotická komunikácia s Alenou Zsuzsovou tak nie je toxická, nepodlieha kritike „demokratickej“ opozície, nie je kompatibilnou muníciou pre snajperov z redakcií denníkov a mediálnych agentúr tvoriacich štíty temných spravodajských služieb. Kontroverzný advokát sa vytŕča pred kamerami počas najsledovanejších súdnych sporov prebiehajúcich v Slovenskej republike. Jedným z nich je i ten, v ktorom Alenu Zsuzsovú  súdia ako jednu z obžalovaných z vraždy Kuciaka s jeho snúbenicou. A bývalý (?) politik Daniel Lipšic sa pritom drzo a priamo pozerá do očí nielen rodičom oboch obetí. Iní politici vďaka zverejneným rozhovorom z Kočnerovej Threemy odstupujú, NAKA narýchlo plní päťročnicu za posledný štvrťrok a teatrálne prepadáva i zatýka. Sudcov, prokurátorov, názorovo odlišných politikov, podnikateľov, nepohodlného šéfredaktora i aktivistov snažiacich sa odhaliť zločinecké praktiky mainstreamu.

 

Pseudoškandál proti Dankovi

Niečo také absurdné je možné všade, kde medzinárodná mediálna mafia odzipsovala virtuálnu návliečku periny prikrývajúcej štátny kyberpriestor s cieľom likvidovať označené terče. Prípadné obvinenie z konšpirácie vylučujem a odmietam už preventívne, veď dianie na Slovensku v posledných dvoch rokoch i teraz – aktuálne počas vrcholiacej predvolebnej kampane – je nezvratným dôkazom. Niekto sa rozhodol zlikvidovať po expremiérovi Ficovi aj predsedu parlamentu Andreja Danka, lebo príkaz znie, že SNS sa nesmie dostať po voľbách 2020 ani len do NR SR! A tak čuduj sa svete! – svetlo sveta uzrela mesiac pred voľbami komunikácia predsedu národniarov s neznámou virtuálnou kráskou, ktorú po rokoch niekto odrazu identifikoval ako šerednú volavku z Komárna. Je to proti prírode, proti slovenskej ústave aj proti medzinárodnému právu. Najsilnejšia čarodejka – príroda – totiž mení tajuplný zámotok najskôr na odpornú húsenicu a napokon na prekrásneho motýľa. V prípade Zsuzsovej, ktorá vraj často menila identitu aj prezentačné fotografie, je to opačne. Pseudoškandál proti Dankovi je protiústavný lebo porušuje jeho základné ľudské i osobnostné práva. A prečo tento útok na jedného z najvyšších ústavných činiteľov slovenského štátu nesie stopy medzinárodného zločinu s črtami plánovaného teroristického ataku? Kľúčové slová zazneli z úst moderátorky večerného televízneho spravodajstva RTVS Janette Štefánkovej v utorok 28. januára 2020: „Potvrdzujú to vraj nahrávky tzv. Kočnerovej knižnice, ktorú vytvorila medzinárodná organizácia investigatívnych novinárov a Investigatívne centrum Jána Kuciaka... Informáciu priniesli slovenské médiá.“ Kľúčovým je slovo „vytvorila“.

 

Maslo na hlave

Akási cudzia medzinárodná organizácia (registrovaná v Českej republike s prepojením na medzinárodnú sieť Organized Crime and Corruption Reporting Project) brutálne zasiahne do parlamentných volieb v Slovenskej republike s cieľom spochybniť a potupiť predsedu parlamentu, ovplyvniť volebný výsledok parlamentnej strany SNS a nič! Ani v jednej televízii nevidím zábery kukláčov z NAKA vbiehajúcich pred kamerami do priestorov Denníka N, SME alebo do sídla webového portálu Aktuality.sk, ktoré protizákonne šíria dáta a informácie z pokútne aj nelegálne nadobudnutých zdrojov. Ani zásahové jednotky Interpolu či Europolu sa nemajú k činu v susednom Česku, aby zhabali techniku a podklady, ktoré by mohli dokázať manipuláciu a upravovanie dát podľa potreby... Alebo vyvrátiť údajné špekulácie a podozrenia. V USA pre podobné podozrenia zúri impeachment proti prezidentovi Trumpovi, u nás sú presstitúti nedotknuteľní. Lebo štátna moc má maslo na hlave a bojí sa. Agenti v redakciách to vedia, preto sa neštítia nijakej špinavosti. A tak poťahujú nitkami ako Kočner do jari 2018 a úkolujú dnes už niekoľkých špeciálnych prokurátorov, novozvolených sudcov, policajtov, všetky mainstreamové médiá v SR. Pôsobia ako dramaturg, scenárista aj režisér v trojjedinej postave VŠEMOCNÉHO, ktorého pokyny ochotne plnia všetky biedne figúrky v opozičnom panoptiku slovenskej politiky. Oni veria, že 1. marca 2020 im za túto hru absurdného dramatika zaznie aplauz so standing ovations. Možno aj hej, veď vstupenky do hľadiska sa vraj predávajú virtuálne už 100 dní na špeciálnych serveroch a cloudových úložiskách relevantných svetových hráčov. Nech žijú slobodné voľby!