Čo nám Matovič ukradol – Katalin Tara

Nedávno som videla odpornú fotografiu, kde si kanibali porciovali ľudské údy, ako hovädzie na guláš a ľudské vnútornosti, ako poľovníci srnčie vnútornosti na jágerek! Skoro som z tej fotky onemela. Prvá vec čo ma napadla bola, prečo má niekto potrebu to ukazovať ľuďom? V ľudskom svete, je to predsa zvrátenejšie ako zvrátenosť sama. Možno preto, lebo v ľudskom svete nežijeme. Kde teda, ak nie v normálnom svete?

 

Fico považuje za normálne manipulovať národ oveľa sofistikovanejšie ako to robil Mečiar a tvári sa pri tom, ako archanjel Gabriel rovno z nebies. Matovič (možno) najnovšie organizuje protesty pre "trollov" a aj s Lipšicom, to považujú za normálne. Sulík s poslancami fackajúcimi ľudí na protestoch vyhlasuje že je liberál a Kotlebovec presviedča ľudí že vystúpenie z EÚ je dôležité aj preto, lebo máte cigarety drahšie ako v Rusku. Som na psychiatrii, alebo len snívam?

 

Obstarožná politička na výsluhovom dôchodku mi s pokojom Angličana napíše, že je v poriadku, keď demokraciu nemáte ani po 27-mich rokoch a že na ňu budete čakať možno ďalších 70 rokov. Keď namietam, prestane mi rozumieť a lúči sa so slovami "Pekný večer". Napadla ma len myšlienka, že o 70 rokov, budeme čakať už v poradí na štvrtú svetovú vojnu, ak vôbec niekto prežije tu tretiu. To asi túto političku nenapadlo. Či?

 

Dokonca aj starý žurnalista celoživotne bojujúci za skutočné ľudské hodnoty mi dnes napíše, že v revolučnom svete v ktorom žijeme, kedy politici sú hlúpejší ako staré bagandže treba držať novinársku formu namiesto toho, aby sme ako paviání-na plné ústa ryčali: HALÓÓ ĽUDIA! SVET SA ZBLÁZNIL A VY V ŇOM ŽIJETE! ŽENIETE SA DO ZÁHUBY!

 

Ja nie som formálna, ani strojená! Navyše, paviánov mám rada, preto ryčím ďalej: SME TU S VAMI AJ MY, OBYČAJNÍ ĽUDIA A NECHCEME MOC! IBA ŽIŤ ŽIVOTOM OBYČAJNÉHO ČLOVEKA, V NORMÁLNOM SVETE, KDE PRIORITMI SÚ MÚDROSŤ OBYČAJNÉHO ČLOVEKA, ÚSMEV NA TVÁRI A REŠPEKT! HALÓ ZOBUĎTE SA ! PRESTAŇTE SA TVÁRIŤ, ŽE NIE SME SKUTOČNÍ A NECHAJTE NÁS ŽIŤ PODĽA SEBA!

 

Už dávno ma napadla myšlienka a asi som to kdesi už aj napísala, že Matoviča by som súdila za vlastizradu, lebo národu ukradol a pošpinil to najvzácnejšie čo mal, lebo vždy sme boli, sme a vždy budeme OBYČAJNÍ ĽUDIA!

 

Matovič a obyčajný človek?! No nie je to zvrátené?! My, ktorí túžime po obyčajnom šťastí, úsmeve, slobode a ľudskom rešpekte sme obyčajní ľudia! Nie Matovič s Lipšicom a jeho skandujúci dav zaplatených kolportérov, pred Bonaparte! TO DNES KRIČÍM NA PLNÉ ÚSTA LEBO SOM OBYČAJNÁ!  A NEKRIČÍM POMÄTENÉ HESLÁ O POLITIKOCH PRED BONAPARTE!